Badanie wzroku

Dlaczego warto badanie przeprowadzić w naszym zakładzie

W celu przeprowadzenia wygodnego i kompleksowego badania, nasz gabinet jest wyposażony w urządzenia diagnostyczne wykorzystujące cyfrowe technologie.

autorefraktokeratometr

Zautomatyzowany autorefraktokeratometr służy do wykrywania wad ostrości wzroku. Urządzenie działa w oparciu o nowoczesną technologię cyfrową.

Każde oko posiada unikalne dla siebie cechy, więc tym cenniejsze są wszystkie rozwiązania pozwalające na wykonanie szybkiego, uniwersalnego i dokładnego pomiaru przy uwzględnieniu cech charakterystycznych dla oka pacjenta. Technologia Wavefront pozwala na diagnozowanie błędów refrakcji z ogromną precyzją i szybkością.

Zastosowana w urządzeniu dioda luminescencyjna i specjalny detektor CCD o wysokiej czułości, zapewniają wysokiej jakości obraz oraz dokładne pomiary również w przypadku osób z zaćmą oraz z wszczepioną soczewką wewnątrzgałkową IOL.

Dokładny pomiar keratometrii obwodowej pomaga nam przy dopasowaniu soczewek kontaktowych.

Prawidłowe dopasowanie nie tylko podnosi komfort użytkowania soczewek nagałkowych, ale również zmniejsza możliwość wystąpienia negatywnych skutków ubocznych wynikających z ich noszenia.

W celu ustalenia najlepszej korekcji wady wzroku posługujemy się foropterem elektronicznym wykorzystującym zaawansowaną technologię cyfrową.

Foropter elektroniczny

Dzięki zaawansowanej technologii cyfrowej i bogatej gamie testów jesteśmy wstanie dokładnie oraz szybko przeprowadzić badanie ostrości wzroku, zdiagnozować problemy widzenia obuocznego oraz zaburzenia widzenia barw.

Mistrzowski Salon Optyczny w Olkuszu

Umów się na wizytę na specjalistyczne badanie wzroku