Nasz zespół

P1160984

Waldemar Łazarowicz

Mistrz Optyki Okularowej

Założyciel firmy OPTYK Łazarowicz, od ponad 40 lat związany z branżą optyczną. Członek Zarządu Śląskiego Cechu Optyków, nagrodzony Honorową Odznaką Cechu Rzemiosł Różnych. Niezwykle skrupulatny i cierpliwy, pracuje z wielkim zaangażowaniem i precyzją. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

P1160968

Anna Łazarowicz

Specjalista ds. Obsługi Klienta, Manager

Zawsze uśmiechnięta, czuwa nad organizacją i koordynuje pracę w salonie. Chętnie odpowiada na pytania klientów i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie okularowej. Odpowiada ze wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz dba o asortyment opraw okularowych. Jest częstym gościem na Targach Optycznych i spotkaniach branżowych.

P1160940

Olga Łazarowicz

Optyk, Optometrysta, Dypl. Ortoptysta

Dba o zdrowe, komfortowe widzenie klientów OPTYK Łazarowicz. Absolwentka Optometrii na Politechnice Wrocławskiej oraz kierunku Ortoptysta Szkoły Policealnej Fizjoterapii w Chorzowie. Członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki oraz Polskiego Towarzystwa Ortoptycznego im. prof. Krystyny Krzystkowej. Stale poszerza swoją wiedzę z dziedziny optometrii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z terapią widzenia i ortoptyką.

P1160960

Wojciech Łazarowicz

Optyk, Dypl. Stylista Opraw Okularowych

Dyplomowany Technik Optyk, swoją wiedzę zdobywał w Prywatnej Policealnej Szkole Optycznej w Częstochowie. Ukończył kurs refrakcji I i II stopnia prowadzony przez dr n. med. mgr fizyki Andrzeja Styszyńskiego. Techniki stylizacji opraw szlifował pod okiem stylisty Olafa Tabaczyńskiego, wiodącego trenera w Polsce. Od lat pomaga w wyborze idealnie dopasowanych opraw i szkieł okularowych spełniających wymagania swoich klientów.

Sylwia_Kolanko_1

Sylwia Kolanko

Optyk

Profesjonalna i sumienna. Interesuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi ze świata optyki. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w zawodzie każdy może liczyć na najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście.

P1160975

Martyna Chronowska

Optyk, Dypl. Stylista Opraw Okularowych

Pełna entuzjazmu i pozytywnej energii. Uczestniczka licznych kursów z zakresu optyki okularowej prowadzonych przez mgr inż. Michała Frączka. Stylizacji opraw okularowych uczyła się pod okiem cenionej stylistki Patrycji Grzybowskiej. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów i zwraca uwagę na indywidualne potrzeby. Jej wizytówką są perfekcyjnie dobrane okulary, co potwierdza grono zadowolonych klientów.