Rodzina optyków

Na przestrzeni 40 lat nasza rodzina osiągnęła mistrzostwo rzemieślnicze w optyce okularowej, dzięki czemu doskonale wiemy, jak zadbać o komfort w Twoim codziennym życiu.

W trosce o Twój komfort

Wyróżniają nas nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim – zainteresowanie klientem. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszej możliwej obsługi: dokładnego badania wzroku oraz precyzyjnego doboru szkieł, dzięki czemu klienci mogą czuć najwyższy komfort noszenia okularów.

Podążając za trendami

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie okularów do osoby – do jej stylu, wizerunku. Dlatego też oferujemy Państwu konsultacje z wysoko wykwalifikowanym specjalistą, stylistą opraw okularowych. Okulary, a w szczególności ciekawe i dobrze dobrane oprawy już od dawna są nie służą tylko korekcji wzroku, ale są także modnym, podkreślającym urodę dodatkiem.

Okulary na każdą kieszeń

Dbamy o to, aby każdy mógł u nas znaleźć dopasowaną do swoich potrzeb ofertę: dlatego też oferujemy szeroki zakres cen i różnorodny asortyment opraw. Jedno zawsze pozostaje bez zmian – dokładne dopasowanie soczewek i opraw!

Poznaj nas bliżej

Zobacz nas przy pracy

Marki w naszym salonie

Światowe marki dla Ciebie