Poznaj Mistrzowskie salony optyczne i naszą rodzinę | Łazarowicz

Rodzina
optyków

Na przestrzeni 40 lat nasza rodzina
osiągnęła mistrzostwo rzemieślnicze
w optyce okularowej,

dzięki czemu doskonale wiemy,
jak zadbać o komfort
w Twoim codziennym życiu.

W trosce o Twój komfort

Wyróżniają nas nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim – zainteresowanie klientem. Naszym celem jest zapewnienie Państwu najlepszej możliwej obsługi: dokładnego badania wzroku oraz precyzyjnego doboru szkieł, dzięki czemu klienci mogą czuć najwyższy komfort noszenia okularów.

Podążając za trendami

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dopasowanie okularów do osoby – do jej stylu, wizerunku. Dlatego też oferujemy Państwu konsultacje z wysoko wykwalifikowanym specjalistą, stylistą opraw okularowych. Okulary, a w szczególności ciekawe i dobrze dobrane oprawy już od dawna są nie służą tylko korekcji wzroku, ale są także modnym, podkreślającym urodę dodatkiem.

Okulary na każdą kieszeń

Dbamy o to, aby każdy mógł u nas znaleźć dopasowaną do swoich potrzeb ofertę: dlatego też oferujemy szeroki zakres cen i różnorodny asortyment opraw. Jedno zawsze pozostaje bez zmian – dokładne dopasowanie soczewek i opraw!

Waldemar Łazarowicz

Mistrz optyki okularowej

Założyciel firmy OPTYK Łazarowicz, od 40 lat związany z branżą optyczną. Członek Zarządu Śląskiego Cechu Optyków, nagrodzony Honorową Odznaką Cechu Rzemiosł Różnych. Niezwykle skrupulatny i cierpliwy, pracuje z wielkim zaangażowaniem i precyzją. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

Anna Łazarowicz

Specjalista ds. obsługi klienta

Zawsze uśmiechnięta, czuwa nad organizacją i koordynuje pracę w obu salonach. Chętnie odpowiada na pytania klientów i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie okularowej. Odpowiada za wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz dba o asortyment opraw okularowych. Jest częstym gościem na Targach Optycznych i spotkaniach branżowych.

Sylwia Kolanko

Optyk

Profesjonalna i sumienna. Interesuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi ze świata optyki. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w zawodzie każdy może liczyć na najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście. Specjalizuje się w doborze i montażu szkieł o wysokich mocach oraz szkieł progresywnych.

Wojciech Łazarowicz

Optyk, stylista opraw okularowych

Dyplomowany Technik Optyk, swoją wiedzę zdobywał w Prywatnej Policealnej Szkole Optycznej w Częstochowie. Ukończył kurs refrakcji I i II stopnia prowadzony przez dr n. med. mgr fizyki Andrzeja Styszyńskiego. Od lat pomaga w wyborze idealnie dopasowanych opraw i szkieł okularowych spełniających wymagania swoich klientów. Technik stylizacji opraw uczył się od najlepszych trenerów w Polsce.

Olga Łazarowicz

Optyk, optometrysta

Dba o zdrowe, komfortowe widzenie klientów OPTYK Łazarowicz. Absolwentka Optometrii na Politechnice Wrocławskiej, słuchaczka na kierunku Ortoptysta Szkoły Policealnej Fizjoterapii w Chorzowie, członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Stale poszerza swoją wiedzę z dziedziny optometrii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z terapią widzenia i ortoptyką.

Umów się na wizytę

Chcesz zbadać wzrok, dobrać odpowiednie oprawki lub soczewki okularowe?
Pozostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

Wolisz zadzwonić? +48 510 570 926

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: polityka prywatności.

Rozumiem