Sprzęt

Rectangle 9

Waldemar Łazarowicz

Mistrz optyki okularowej

Założyciel firmy OPTYK Łazarowicz, od 40 lat związany z branżą optyczną. Członek Zarządu Śląskiego Cechu Optyków, nagrodzony Honorową Odznaką Cechu Rzemiosł Różnych. Niezwykle skrupulatny i cierpliwy, pracuje z wielkim zaangażowaniem i precyzją. Stale podnosi swoje kwalifikacje.

Rectangle 9

Anna Łazarowicz

Specjalista ds. obsługi klienta

Zawsze uśmiechnięta, czuwa nad organizacją i koordynuje pracę w obu salonach. Chętnie odpowiada na pytania klientów i jest na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie okularowej. Odpowiada za wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań oraz dba o asortyment opraw okularowych. Jest częstym gościem na Targach Optycznych i spotkaniach branżowych.

Rectangle 9

Sylwia Kolanko

Optyk

Profesjonalna i sumienna. Interesuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi ze świata optyki. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w zawodzie każdy może liczyć na najwyższą jakość obsługi i indywidualne podejście. Specjalizuje się w doborze i montażu szkieł o wysokich mocach oraz szkieł progresywnych.

Rectangle 9

Wojciech Łazarowicz

Optyk, stylista opraw okularowych

Dyplomowany Technik Optyk, swoją wiedzę zdobywał w Prywatnej Policealnej Szkole Optycznej w Częstochowie. Ukończył kurs refrakcji I i II stopnia prowadzony przez dr n. med. mgr fizyki Andrzeja Styszyńskiego. Od lat pomaga w wyborze idealnie dopasowanych opraw i szkieł okularowych spełniających wymagania swoich klientów. Technik stylizacji opraw uczył się od najlepszych trenerów w Polsce.

Rectangle 9

Olga Łazarowicz

Optyk, optometrysta

Dba o zdrowe, komfortowe widzenie klientów OPTYK Łazarowicz. Absolwentka Optometrii na Politechnice Wrocławskiej, słuchaczka na kierunku Ortoptysta Szkoły Policealnej Fizjoterapii w Chorzowie, członkini Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Stale poszerza swoją wiedzę z dziedziny optometrii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z terapią widzenia i ortoptyką.